Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Get Adobe Flash player

W dniu dzisiejszym zostały rozegrane zawody w narciarstwie klasycznym o "VII Puchar Pierwszego Śniegu". Podajemy komunikat.

 

KOMUNIKAT

z zawodów narciarskich „VII Puchar Pierwszego Śniegu”

Impreza została rozegrana na trasach biegowych w Krzywej w gminie Sękowa, na pętlach ok.: 0.5 km, 1 km i 3 km. Zawody przeprowadzono przy dobrej, słonecznej pogodzie.

Organizatorem zawodów było Stowarzyszenie Rozwoju Sołectwa Krzywa, we współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji z Gorlic, w partnerstwie z Gminą Sękowa, Starostwem Powiatowym Gorlice, Gorlicką Sekcją Operacyjną GOPR i Wydawnictwem Czarne z Wołowca, pod patronatem medialnym skipol.pl. Zawody obsługiwała gorlicka grupa sędziów PZN oraz wolontariusze ze Stowarzyszenia.

Temperatura powietrza od +4 do +8.

Wyniki techniczne:

 

Grupa I rocznik 2010 i młodsi dystans ok. 0.5 km:

Dziewczęta:

1. Maja Karlak 2010 2.57.7 min

2. Aleksandra Bogoń 2011 6.59.3 min Śnieżne Trasy Krzywa

Chłopcy:

1. Seweryn Kołtko 2011 3.03.0 min UKS Hańczowa

2. Tymoteusz Kozak 2011 3.38.6 min Śnieżne Trasy Krzywa

3. Ksawery Nykiel 2011 3.52.0 min Śnieżne Trasy Krzywa

4. Szymon Kossakowski 2011 4.15.8 min

5. Brajan Nykiel 2012 4.26.0 min Śnieżne Trasy Krzywa

6. Mateusz Szydłak 2010 4.30.5 min Śnieżne Trasy Krzywa

7. Ziółko Adam 2011 6.02.6 min Śnieżne Trasy Krzywa

Grupa II rocznik 2007 – 09 dystans ok. 2 km:

Dziewczęta:

1. Antonina Kozak 2007 8.34.6 min Śnieżne Trasy Krzywa

2. Sandra Nykiel 2007 8.41.1 min Śnieżne Trasy Krzywa

3. Karolina Przepióra 2007 9.13.9 min UKS Junior Siary

4. Wanda Dardzińska 2008 9.19.3 min UKS Hańczowa

5. Julia Szkurat 2008 10.10.9 min Bartne

6. Martina Szydłak 2008 11.06.7 min Śnieżne Trasy Krzywa

7. Anna Pięta 2008 11.50.0 min UKS Junior Siary

8. Beata Wróbel 2008 12.41.3 min Śnieżne Trasy Krzywa

9. Emilia Ziółko 2008 12.42.3 min Śnieżne Trasy Krzywa

10. Julia Bogoń 2008 14.58.8 min Śnieżne Trasy Krzywa

Chłopcy:

1 Benedykt Dardziński 2008 7.43.7 min UKS Hańczowa

2. Bartosz Ślęzak 2007 9.02.4 min

3. Mateusz Górski 2007 11.06.7 min

4. Bartosz Bolek 2008 11.37.2 min UKS Junior Siary

5. Michał Bolek 2009 11.53.9 min UKS Junior Siary

6. Miłosz Michalewicz 2009 14.36.7 min Śnieżne Trasy Krzywa

Grupa III rocznik 2004 – 06 dystans ok. 2 km

Dziewczęta:

1. Weronika Bil 2004 7.07,3 min MUKS Jedlicze

2. Magda Sudyk 2006 7.45,7 min UKS Hańczowa

3. Natalia Nykiel 2005 9.03,9 min Śnieżne Trasy Krzywa

4. Aleksandra Wąsik 2006 9.26,3 min

5. Kamila Michalewicz 2006 10.23,4 min Śnieżne Trasy Krzywa

6. Karolina Bomba 2006 11.56,5 min UKS Junior Siary

Chłopcy:

1. Michał Ostalecki 2004 6.52,0 min Jasło

2. Wiktor Cynarski 2006 8.29,7 min

3. Konrad Przepióra 2005 8.50,2 min UKS Junior Siary

4. Bartosz Pięta 2005 9.58,8 min UKS Junior Siary

5. Filip Drzymała 2006 11.56,5 min UKS Junior Siary

Grupa IV rocznik 2001 – 03 dystans ok. 3 km

Dziewczęta:

1. Emilia Ferenc 2003 20.53,5 min UKS Hańczowa

Chłopcy:

1. Mateusz Ferenc 2003 13.47,3 min UKS Hańczowa

2. Dominik Szumiec 2002 13.48,0 min Jasło

Seniorka I rocznik 1979 – 2000 dystans ok. 5 km

1. Zuzanna Konik 2000 18.13,0 min Bieszczadzki Klub NW

2. Monika Ferenc 2000 18.14,0 min UKS Hańczowa

3. Nina Kmak 1989 23.16,0 min Grybów

4. Monika Łabno 1981 24.13,5

Senior I rocznik 1979 – 2000 dystans ok.10 km

1. Marcin Branas 1986 33.35,10 min

2. Radosław Koszyk 1992 36.55,1 min UKS Hańczowa

3. Adam Skalski 1994 39.17,3 min UKS Hańczowa

4. Konrad Bil 1997 39.44,2 min UKS Hańczowa

5. Norbert Adamiec 1984 45.29,2 min

6. Dominik Dybka 2000 48.59,2 min KS Speed Jasło

7. Sławomir Cynarski 1982 1.01.15,0

Seniorka II rocznik 1978 i starsze dystans ok. 5 km

1. Ewa Marszałek 1976 17.46,8 min Śnieżne Trasy Krzywa

2. Agnieszka Kubacka 1976 18.14,3 min MUKS Podkarpacie Jedlicze

3. Justyna Sondej 1976 21.09,0 min

4. Anna Kustroń 1971 23.41,1 min

5. Krystyna Grabowska 1962 23.57,1 min

6. Teresa Merena Makowiecka 1947 24.15,8 min

7. Dorota Rejus 1960 24.41,9 min Głogów Małopolski

8. Joanna Bartoszewska 1968 24.45,6 min

9. Aleksandra Konik 1976 26.47,0 min Bieszczadzki Klub NW

10. Elżbieta Jawor 1971 29.10,9 min Śnieżne Trasy Krzywa

Senior II rocznik 1978 i starsi dystans ok.10 km

1. Bogdan Kustroń 1965 33.23,8 min

2. Jacek Staroń 1977 34.35,0 min KrosSki Remsport

3. Bogdan Kałuziński 1969 35.17,5 min Muszyna

4. Jacek Konik 1975 35.28,3 min Bieszczadzki Klub NW

5. Wojciech Olszówka 1974 38.05,0 min Sokół Tarnów

6. Robert Janocha               1975                      39.24.0 min                          MUKS Jedlicze

7. Grzegorz Wysowski         1972                      40.09,7 min                          Jaworze Ptaszkowa

8. Andrzej Pelczar               1963                      41.09,2 min                          MUKS Podkarpacie Jedlicze

9. Paweł Moździerz              1966                      41.20,7 min                          Sokół Tarnów

10. Bogdan Lisowicz            1969                      43.05,7 min                          Gorlice

11. Stanisław Pacholczyk     1964                      46.35,7 min

12. Piotr Twardowski           1971                      47.22,7 min                          Szczep Niezłomnych

13. Piotr Paryś                    1966                      47.35,5 min                          KS Speed Jasło

14. Grzegorz Pondo             1971                      48.00,9 min                          KS Speed Jasło

15. Marek Ślęzak                1976                      48.12,0 min

16. Stanisław Grabowski     1951                      48.29,2 min                          Kraków

17. Grzegorz Cynarski         1975                      49.33,7 min

18. Mariusz Fyda                1970                      49.34,0 min

19. Jarosław Szudzik          1970                      50.16,8 min

20. Zbigniew Wolanin         1960                      53.07,0 min

21. Roman Piskadło            1950                      54.56,4 min

22. Marek Rejus                 1958                      55.35,7min                           TKKF Głogów Małopolski

23. Roman Malik                1958                      58.51,3 min                          Piwniczna Zdrój

24. Janusz Podgórski          1959                    1.03.53,6 min                        Oskarja

25. Wiesław Witek 1959 1.03.53,9 min Nowy Sączz

Impreza rozegrana została na nowych pętlach sportowych w pobliżu centrum Krzywej. Start, meta i zakończenie zawodów zlokalizowane były w sąsiedztwie gospodarstwa agroturystycznego „Chyża Hani”. Za trzy pierwsze miejsca wręczono puchary, dyplomy i upominki rzeczowe. Organizatorzy przygotują dyplomy za miejsca IV – VI, do odbioru przy okazji rozgrywanych za tydzień na tych samych trasach Otwartych Mistrzostwach Gorlic. Wszyscy uczestnicy skorzystali z gorącego posiłku i herbaty przygotowanych przez właścicieli Chyży Hani.

ORGANIZATORZY

 

Warunki pogodowe

data: 18.02.2019

Temperatura +3


Pokrywa śnieżna:   20-55 cm

Warunki narciarskie:  dobre



Rodzaj śniegu:  mokry


Zachmurzenie:  słonecznie

Znajdź nas na Facebooku

Pogoda w Małastowie

Nasz Partner