Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Get Adobe Flash player

KOMUNIKAT

z  imprezy narciarskiej „Do Upadłego” – III edycja

Impreza została rozegrana na trasach biegowych w Krzywej i dookoła góry Obszar w gminie Sękowa, na pętli ok. 7,0 km. Organizatorzy nie narzucali stylu biegowego. Zawody przeprowadzono przy dobrej pogodzie na lekko zmrożonym śniegu.

Organizatorami zawodów było Stowarzyszenie Rozwoju Sołectwa Krzywa i Nadleśnictwo Gorlice. Zawody obsługiwała grupa sędziów-wolontariuszy ze Stowarzyszenia. Nad zabezpieczeniem medycznym czuwała Gorlicka Sekcja Operacyjna GOPR.

Temperatura powietrza -2oC, temp. śniegu -3oC.

Wyniki techniczne:

Kobiety  rocznik 1974-2001 :

1. Marszałek Ewa                              1976      Śnieżne Trasy Krzywa      6 okr.     3 godz. 16 min

2. Sondej Justyna                              1976                                           5 okr.     3 godz. 03 min

3. Pasterczyk Paula                           1998      MuKS Jedlicze                  5 okr.     3 godz. 33 min

4. Kubacka Agnieszka                       1986      MuKS Jedlicze                  5 okr.     3 godz. 53 min

5. Magdalena Czerniak                    1982                                              4 okr.     3 godz. 32 min

6. Maryńczak Tamara                       1987      Śnieżne Trasy Krzywa       3 okr.     2 godz. 44 min.

7. Gruca Katarzyna                           1984                                            3 okr.     3 godz. 11 min.

8. Paradowska Prusak Joanna         1978                                               2 okr.     1 godz. 55 min.

9. Niedziela Katarzyna                      1986      Gorlice                             1 okr.     0 godz. 30 min.

10. Ślęzak Joanna                                1978      Nowy Sącz                      1 okr.     2 godz. 41 min.

Kobiety  rocznik 1973 i starsze:

1. Barszcz Ewa                                   1959      Śnieżne Trasy Krzywa     3 okr.     3 godz. 21 min

2. Nastałek Marta                              1958      Kraków                           3 okr.     3 godz. 24 min

3. Jawor Elżbieta                               1971      Śnieżne Trasy Krzywa      1 okr.     0 godz.52 min

4. Stec Danuta                                   1965      Gorlice                           1 okr.     1 godz. 05 min

5. Mosoń Irena                                  1954      Gorlice                            1 okr.     1 godz. 07 min

6. Drzymała Jolanta                           1964      Gorlice                            1 okr.     1 godz. 10 min

Mężczyźni  rocznik 1974-2001 :

1. Staroń Jacek                                  1977      KrosSki Remsport            8 okr.     3 godz. 23 min

2. Garbowski Krystian                      1978                                              8 okr.     3 godz. 44 min

3. Szczygieł Piotr                               1974      KrosSki Remsport            6 okr.     3 godz. 05 min

4. Budzioch Tomasz                          1974                                             5 okr.     3 godz. 33 min

5. Ślęzak Marek                                 1978      Nowy Sącz                       5 okr.     3 godz. 43 min

6. Łata Marcin                                   1993      Tarnów                             4 okr.     2 godz. 23 min

7. Dybka Dominik                              2000      KS Speed Jasło                  4 okr.     2 godz. 27 min

8. Maślerz Tomasz                            1976      Gorlice                               3 okr.     2 godz. 02 min

9. Mikulski Łukasz                             1989                                               2 okr.     3 godz. 25 min

Mężczyźni  rocznik 1973 i starsi:

1. Ciborowski Damian                      1973      KS Speed Jasło                   9 okr.     3 godz. 39 min

2. Kustroń Bogdan                            1965      KrosSki Remsport              8 okr.     3 godz. 19 min

3. Szadkowski Krzysztof                   1973      Grupetto Gorlice                 8 okr.     3 godz. 50 min

4. Lisowicz Bogdan                           1969      Grupetto Gorlice                7 okr.     3 godz. 53 min

5. Bieda Radosław                             1970      Nowy Targ                        6 okr.     3 godz. 15 min

6. Niedziela Bogusław                      1957      Śnieżne Trasy Krzywa         6 okr.     3 godz. 16 min

7. Pasterczyk Dariusz                        1973      MUKS Jedlicze                   6 okr.     3 godz. 32 min

8. Dynda Paweł                                 1969      Gorlice                             6 okr.     3 godz. 52 min

9. Pondo Grzegorz                            1971      TKKF Głogów Małop.           6 okr.     3 godz. 56 min

10. Moździerz Paweł                          1966      Sokół Tarnów                       5 okr.     2 godz. 23 min

11. Sebastian Kostkiewicz                  1965      Gorlice                                5 okr.     3 godz. 07 min

12. Podgórski Janusz                          1959      Oskarja Klecie                     5 okr.     3 godz. 41 min

13. Jajeśnica Marian                           1954      MUKS Jedlicze                     5 okr.     3 godz. 53 min

14. Iwanczewski Łukasz                      1971      Nowy Sącz                          4 okr.     2 godz. 38 min

15. Piskadło Roman                            1950      KrosSki Remsport                4 okr.     2 godz. 50 min

16. Barszcz Stanisław                          1950      Śnieżne Trasy Krzywa         4 okr.     3 godz. 19 min

17. Adam Trzaskoś                              1961      Gorlice                               4 okr.     3 godz.33 min

18. Kipek Bogdan                                 1962      Kraków                             4 okr.     3 godz. 50 min

19. Bobola Mieczysław                       1947      Gorlice                                 3 okr.     2 godz. 41 min

20. Jucha Jerzy                                     1960      Śnieżne Trasy Krzywa        3 okr.     2 godz. 53 min

21. Czyrkiewicz Bogdan                     1963      Gorlice                                  3 okr.     3 godz. 25 min

22. Cechowski Sławomir                    1961                                                  2 okr.     1 godz. 02 min

23. Pyk Kazimierz                                1962                                               2 okr.     1 godz. 02 min

24. Niedziela Tomasz                          1961                                                2 okr.     1 godz. 30 min

25. Stec Jerzy                                       1957                                             2 okr.     1 godz. 53 min

26. Ślęzak Stanisław                            1939                                               2 okr.     2 godz. 27 min

27. Cichosz Jan                                    1962                                              1 okr.     0 godz. 38 min

Dziewczęta  rocznik 2002-2004:

1. Ciborowska Roksana                    2003      KS Speed Jasło     .

Chlopcy  rocznik 2002-2004:

1. Jarecki Piotr                                  2003      KS Speed Jasło

2. Szumiec Dominik                          2002      KS Speed Jasło

3. Dybka Radosław                            2004      KS Speed Jasło

4. Ostalecki Michał                           2004      KS Speed Jasło

5. Prusak Jan      .                               2004

Dziewczęta  rocznik 2005-2007:

1. Jucha Julia                                      2005      Śnieżne Trasy Krzywa         .

2. Kamila Michalewicz                      2006      Śnieżne Trasy Krzywa

Chlopcy  rocznik 2005-2007:

1. Ślęzak Kacper                                               2005      Nowy Sącz

2. Ślęzak Bartosz                               2007      Nowy Sącz             .                               .

Dziewczęta  rocznik 2007-2008:

1. Nykiel Sandra                                2007      Śnieżne Trasy Krzywa

2. Martina Szydłak                            2008      Śnieżne Trasy Krzywa

3. Beata Wróbel                                                2008      Śnieżne Trasy Krzywa         .

4. Niedziela Nadia                             2008      Gorlice

5. Ziółko Emilia                                  2008      Śnieżne Trasy Krzywa

6. Bogoń Julia                                    2008      Śnieżne Trasy Krzywa

7. Prusak Helena                               2008

Chlopcy  rocznik 2009-20011:

1. Tymoteusz Kozak                          2009      Śnieżne Trasy Krzywa

2. Miłosz Michalewicz                      2007      Śnieżne Trasy Krzywa

3. Ziółko Adam                                  2010      Śnieżne Trasy Krzywa

Dziewczęta  rocznik 2009-20011:

Bogoń Aleksandra                              2010      Śnieżne Trasy Krzywa

Zdobywcy trzech pierwszych miejsc w poszczególnych kategoriach wiekowych otrzymali dyplomy i drewniane puchary ufundowane przez Nadleśnictwo Gorlice. Wszyscy startujący otrzymali pakiety startowe i pamiątkowe drewniane medale.. Na uczestników czekało ognisko, pieczona kiełbaska, bigos i gorąca herbata. Dziękujemy wszystkim darczyńcom.

Impreza stała na dobrym sportowym i organizacyjnym poziomie, co podkreślali kierownicy ekip, chwalono trudne technicznie, ale bardzo ciekawe i dobrze przygotowane trasy.

Sekretarz zawodów:          Danuta Świerk Maryńczak

Krzywa 2019-02-19

 

Warunki pogodowe

data: 28.02.2019

Temperatura +1


Pokrywa śnieżna:   10-50 cm

Warunki narciarskie:  trudne



Rodzaj śniegu:  twardy/mokry


Zachmurzenie:  małe

Znajdź nas na Facebooku

Pogoda w Małastowie

Nasz Partner